| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yüzey | MDF |
|---|---|
| Heigt | 2000-6000mm |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Renk | Özel |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Ağırlık | 28-38 |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Özellik | Akustik |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
|---|---|
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Maksimum yükseklik | 15m |
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |