| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kalınlığı | 80mm |
| Ağırlık | 28-38 |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Standart | A Seviye Standardı |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Yüz panosu | 4.5mm kalsiyum silikat kart |
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Ambalaj bilgileri | Karton İhracatı |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 2000 metrekare |
| Menşe yeri | Çin |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Ağırlık | 28-38 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Ağırlık | 28-38 |
|---|---|
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Ağırlık | 28-38 |
| Boyut | Özel Boyut |
| Yüzey | MDF kurulu |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |