| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
|---|---|
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |
| Kurulum | Hızlı ve kolay |
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Kurulum | Hızlı ve kolay |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Özelleştirme | Mevcut |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |
| Kurulum | Hızlı ve kolay |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |
| Özelleştirme | Mevcut |
|---|---|
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kalınlık | 85mm/100mm |
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |
| Installation | Quick And Easy |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Customization | Available |
| Surface Finish | Powder Coating/Painting |
| Function | Partition/Divide Space |