| Kalınlığı | 80mm |
|---|---|
| Kullanımı | Toplantı odası |
| Boyut | Özel Boyut |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Genişliği | 610mm |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
|---|---|
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Ürün Kategorisi | Hareketli Bölme Duvar |
| Görev | Çok amaçlı |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Boyut | Özel Boyut |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Malzeme | Alüminyum çerçeve ve ses geçirmez kumaş paneli |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Boyut | Özelleştirilmiş boyut |
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Sızdırmazlık sistemi | Manyetik veya mekanik |
| BOYUT | Özelleştirilmiş Boyut |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Operasyon | Manuel |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| görünüşü | Modern |
|---|---|
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Özellik | Dayanıklı ve Kullanımı Kolay |