| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
|---|---|
| yangın direnci | A sınıfı |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| Garanti | 5 yıl |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Çeşitlilik | Çeşitli Olaylar ve Alanlar için Uygun |
|---|---|
| Esneklik | Ayarlanabilir ve Katlanabilir |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Bakım | Düşük bakım |
| ses yalıtımı | Harika. |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Yüzey | MDF |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Parking | Stacking On One End Or Both End |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Yüzey | Mdf |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yüzey | Mdf |
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Özellik | Akustik |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
|---|---|
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Ürün Kategorisi | Hareketli Bölme Duvar |
| Görev | Çok amaçlı |