| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Yüzey | Mdf |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Özellik | Akustik |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
|---|---|
| Yüzey | MDF |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Özellik | Akustik |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Yüzey | Mdf |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
|---|---|
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Özellik | Akustik |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| görünüşü | Modern |
|---|---|
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Özellik | Dayanıklı ve Kullanımı Kolay |