| Görev | Çok amaçlı |
|---|---|
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |
| Kalite | garantili |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Özellik | Akustik |
| Yüzey | Mdf |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Özelleştirme | Şirket Logosu veya Tasarımı ile Özelleştirilebilir |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve ve Kumaş Panel |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı |
| Çeşitlilik | Çeşitli Olaylar ve Alanlar için Uygun |
| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Yüzey Malzemesi | Alüminyum + Temperli Cam |
| Yangın geciktirici | Min 60-120 Dakika |
| Garanti | 3-5 yıl |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |