| Kalınlık | 85/100mm |
|---|---|
| Kurulum | kolay |
| İşlev | Boyut |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Avantaj | Dayanıklı |
|---|---|
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Kalınlık | 85/100mm |
| Kurulum | kolay |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kurulum | kolay |
|---|---|
| İşlev | Boyut |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Ev, ofis, otel, restoran |
| Color | Customized |
|---|---|
| Style | Modern |
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Tip | Hareketli |
| İşlev | Boyut |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Kurulum | Kolay |
|---|---|
| Başvuru | Ev, ofis, otel, restoran |
| Stil | Modern |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kalınlık | 85/100mm |
| İşlev | Gizlilik |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Başvuru | Ev, ofis, otel, restoran |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Başvuru | Ev, ofis, otel, restoran |
|---|---|
| İşlev | Gizlilik |
| Kurulum | Kolay |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Avantaj | Dayanıklı |
| İşlev | Gizlilik |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Tip | Hareketli |
| Başvuru | Ev, ofis, otel, restoran |
|---|---|
| Kalınlık | 85/100mm |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |