| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Yüzey | Mdf |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
|---|---|
| Yüzey | MDF |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Özellik | Akustik |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Yüzey | Mdf |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Garanti | 5 yıl |
| Renk | Özel |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Bakım | Düşük bakım |
|---|---|
| Çevre dostu | Çevre Dostu Malzemelerle Üretilmiştir |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Esneklik | Ayarlanabilir ve Katlanabilir |
| Boyut | özelleştirilebilir |