| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kalınlığı | 80mm |
| Ağırlık | 28-38 |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Ambalaj bilgileri | Karton İhracatı |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 2000 metrekare |
| Menşe yeri | Çin |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Özellik | Akustik |
| Yüzey | Mdf |
| Genişliği | 610mm |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Parking | Stacking On One End Or Both End |
| Kalınlığı | 80mm |
|---|---|
| Kullanımı | Toplantı odası |
| Boyut | Özel Boyut |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Standart | A Seviye Standardı |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Yüz panosu | 4.5mm kalsiyum silikat kart |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |