| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Yüzey | MDF kurulu |
| Ağırlık | 28-38 |
| Kalınlığı | 80mm |
| Boyut | Özel Boyut |
| Kullanımı | Toplantı odası |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Kullanımı | Otel, kongre merkezi |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Kullanımı | Toplantı odası |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Ağırlık | 28-38 |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Kullanımı | Toplantı odası |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| BOYUT | Özelleştirilmiş Boyut |
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Operasyon | Manuel |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Operation | Manual |