| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Yüzey | Mdf |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Tasarım | modüler |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Operasyon | Manuel |
| Adı | Hareketli Bölme Duvar |
|---|---|
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |
| görünüşü | görünüşü |
| Görev | Çok amaçlı |
| Kalite | garantili |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Özellik | Akustik |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |