| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Operation | Manual |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
|---|---|
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Panel Boyutu | 1200mm x 2400mm |
| Özellik | Katlanabilir |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kalınlığı | 80mm |
| Ağırlık | 28-38 |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| BOYUT | Özelleştirilmiş Boyut |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
| BOYUT | Özelleştirilmiş Boyut |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Operasyon | Manuel |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |