| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Yüzey | MDF kurulu |
| Ağırlık | 28-38 |
| Kalınlığı | 80mm |
| Boyut | Özel Boyut |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Kullanımı | Toplantı odası |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Kullanımı | Toplantı odası |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Kullanımı | Otel, kongre merkezi |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Kullanımı | Toplantı odası |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Ağırlık | 28-38 |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| BOYUT | Özelleştirilmiş Boyut |
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Operasyon | Manuel |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |