| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
|---|---|
| Yüzey | MDF |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Yüzey | Mdf |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Özellik | Akustik |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Özellik | Akustik |
| Yüzey | Mdf |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Yüzey | MDF |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Görev | Bölme/Bölme Alanı |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Yüzeyi bitirin | Toz kaplama/boyamak |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Tip | çıkarılabilir |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Özellik | Demonte |