| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Çevre Dostu | Evet |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | Asılı |
| Tasarım | Modüler |
| Yangın Derecelendirmesi | A Sınıfı |
| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Tip | Hareketli |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çevre dostu | Evet |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Maksimum yükseklik | 15m |
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Çevre dostu | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Tasarım | modüler |
| Kalınlığı | 80mm |
| Yüzey | MDF Kurulu |
|---|---|
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın Derecelendirmesi | A sınıfı |
| Operasyon | Manuel |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
|---|---|
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Tip | Hareketli |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |