| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Yüzey kaplaması | Toz kaplama/boyamak |
|---|---|
| Tasarım stili | Modern/basit/Elegant |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Tip | çıkarılabilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Özellik | Demonte |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Özellik | Demonte |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Tip | çıkarılabilir |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Kurulum | Hızlı ve kolay |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |