| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| ses yalıtımı | 55dB'ye kadar |
| Kalınlığı | 80mm |
|---|---|
| Kullanımı | Toplantı odası |
| Boyut | Özel Boyut |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
|---|---|
| Yanmaz | Evet |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Tasarım Stili | Modern, Çağdaş |
| Kullanım | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Çevre dostu | Evet |
|---|---|
| yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Özellik | Katlanabilir |
| Tasarım | Modüler |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Malzeme | Alüminyum çerçeve ve ses geçirmez kumaş paneli |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Boyut | Özelleştirilmiş boyut |
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Sızdırmazlık sistemi | Manyetik veya mekanik |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Çevre dostu | - Evet. |
| Tasarım | modüler |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Yüz panosu | 4.5mm kalsiyum silikat kart |
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Enerji tasarrufu | %96Enerji Tasarruflu Paneller |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |