| Boyut | özel |
|---|---|
| Türü | Hareketli |
| Kurulum | Kolayca. |
| Renk | özel |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Kurulum | Kolayca. |
| Kalınlığı | 85/100mm |
| Boyut | özel |
| Görev | Gizlilik |
| Installation Method | Hanging |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Durability | High |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Design | Modular |
| Tarzı | Modern |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Boyut | özel |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Türü | Hareketli |
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Panel Boyutu | 1200mm x 2400mm |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Görev | Çok amaçlı |
|---|---|
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Boyut | özel |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Görev | Gizlilik |
| Kurulum | Kolayca. |
| Tasarım | özel |