| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Installation Method | Hanging |
| Feature | Foldable |
| Usage | Hotel Or Restaurant Or Others |
| Design | Modular |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Garanti | 5 yıl |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| Özellik | Katlanabilir |
|---|---|
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
|---|---|
| Çevre dostu | - Evet. |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Tasarım | Özel |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kalınlığı | 85/100mm |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
|---|---|
| Kullanımı | Restoran Veya Ofis |
| Özellik | Katlanabilir |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Surface | Fabric Hard Cushion |
|---|---|
| Installation Method | Hanging |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Application | Office, Conference Room, Studio |
| Eco-Friendly | Yes |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Tarzı | Modern |
|---|---|
| Tasarım | Özel |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Kurulum | Kolayca. |
| Tarzı | Modern |
|---|---|
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Kurulum | Kolayca. |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |