| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Kalınlığı | 85mm |
| Kurulum | Hareketli |
| Kalınlık | 85/100mm |
|---|---|
| Kurulum | kolay |
| İşlev | Boyut |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Hizmet | OEM ODM |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Kalite | garantili |
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kalınlığı | 10MM |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Ağırlık | Hafif |
| Renk | Açık. |
| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çevre dostu | Evet |
| Özellik | Katlanabilir |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Color | Customized |
|---|---|
| Style | Modern |
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Çevre Dostu | Evet |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Tasarım | Modüler |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Tip | Hareketli |
| Dayanıklılık | Yüksek |