| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Tip | Hareketli |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çevre dostu | Evet |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Kurulum | Kolayca. |
| Görev | Gizlilik |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Tasarım | özel |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Tip | Hareketli |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
| Görev | Gizlilik |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolayca. |
| Görev | Gizlilik |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Uygulama | Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolayca. |
| Türü | Hareketli |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Tasarım | Modüler |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Kurulum yöntemi | Asılı |
| Tip | Hareketli |
| Kurulum Yöntemi | Asılı |
|---|---|
| Tasarım | Modüler |
| Başvuru | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| İşlev | Gizlilik |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Tip | Hareketli |
| Tip | Hareketli |
|---|---|
| Tasarım | Modüler |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| ses yalıtımı | 55dB'ye kadar |