| görünüşü | Modern |
|---|---|
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Özellik | Dayanıklı ve Kullanımı Kolay |
| Kalite | garantili |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Tasarım | Şık/Modern |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Kurulum | Hareketli |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
|---|---|
| Görev | Çok amaçlı |
| Özellik | Dayanıklı ve Kullanımı Kolay |
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Boyut | Özel |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Boyut | Özel |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Uygulama | Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Boyut | Özel |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| İşlev | Gizlilik |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Başvuru | Ev, ofis, otel, restoran |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |