| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Yangına Dayanıklılık | A sınıfı |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Kalınlığı | 85mm |
| Kurulum | Hareketli |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Görev | Gizlilik |
| Tarzı | Modern |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
|---|---|
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Tip | Hareketli |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Renk | Özel |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Yüzey | Mdf |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |