| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Yüzey | Mdf |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Özellik | Katlanabilir |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Kullanımı | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
|---|---|
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Panel Boyutu | 1200mm x 2400mm |
| Özellik | Katlanabilir |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Ağırlık | 28-38 |
|---|---|
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| İşlev | Gizlilik |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Başvuru | Ev, ofis, otel, restoran |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Ağırlık | 28-38 |
| Boyut | Özel Boyut |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
|---|---|
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Ürün Kategorisi | Hareketli Bölme Duvar |
| Görev | Çok amaçlı |