| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
|---|---|
| yangın direnci | A sınıfı |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| Garanti | 5 yıl |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| Ağırlık | 28-38 |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Kalite | garantili |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
|---|---|
| Yüzey | MDF |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Özellik | Akustik |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |