| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Ağırlık | 28-38 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Kurulum | Kolayca. |
| Renk | özel |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Tasarım | Özel |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kalınlığı | 85/100mm |
| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Renk | özel |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Ağırlık | 28-38 |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Özellik | Akustik |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
|---|---|
| ses geçirmez | - Evet. |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Renk | Açık. |
| Kurulum | Hareketli |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Ağırlık | Hafif |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |