| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Kalınlığı | 85mm |
| Kurulum | Hareketli |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Kurulum | Hareketli |
| Tasarım | Şık/Modern |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Yükseklik | Standart 2.5m, özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
| Garanti | 5 yıl |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yüzey | Mdf |
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kurulum | Kolay ve hızlı kurulum |
|---|---|
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
|---|---|
| Yüzey | MDF |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Özellik | Akustik |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |