| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
|---|---|
| Görev | Çok amaçlı |
| Özellik | Dayanıklı ve Kullanımı Kolay |
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
|---|---|
| Tasarım | Şık/Modern |
| Kurulum | Hareketli |
| Renk | Açık. |
| yanmaz | Hayır |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Yüzey | Mdf |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Özellik | Akustik |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Hizmet | OEM ODM |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Kalite | garantili |
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Adı | Hareketli Bölme Duvar |
|---|---|
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |
| görünüşü | görünüşü |
| Görev | Çok amaçlı |
| Kalite | garantili |
| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Yangına Dayanıklılık | A sınıfı |
| Kurulum | Kolay ve hızlı kurulum |