| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Heigt | 2000-6000mm |
| Heigt | 2000-6000mm |
|---|---|
| Tip | Hareketli |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Tip | Hareketli |
|---|---|
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Heigt | 2000-6000mm |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Tip | Hareketli |
|---|---|
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Özellik | Katlanabilir |
| Çerçeve Malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Heigt | 2000-6000mm |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
|---|---|
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Tip | Hareketli |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Türü | Hareketli |
| Yangın derecesi | A sınıfı |