| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Kalınlığı | 85mm |
| Kurulum | Hareketli |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Türü | Hareketli |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Tasarım | Şık/Modern |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Malzeme | Cam |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Kurulum | Hareketli |
| Tasarım | Şık/Modern |
|---|---|
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Cam |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Kurulum | Hareketli |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Kurulum | Hareketli |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Malzemeler | Anodize alüminyum ve cam |
|---|---|
| Yüzey Malzemesi | Alüminyum + Temperli Cam |
| Aksesuarlar | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tasarım Tarzı | Modern, Çağdaş |
| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |