| Görev | Gizlilik |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolayca. |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Ses yalıtımı | Maksimum 53 |
| Teknoloji | İtalya |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Yüz panosu | 4.5mm kalsiyum silikat kart |
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Enerji tasarrufu | %96Enerji Tasarruflu Paneller |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Garanti | 5 yıl |
| Renk | Özel |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Ses yalıtımı seviyesi | 45 dB |
|---|---|
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve + Cam/Panel |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Ağırlık | 28-38 |
|---|---|
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Ağırlık | 28-38 |
| Boyut | Özel Boyut |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Kullanımı | Toplantı odası |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Ağırlık | 28-38 |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Kalınlığı | 80mm |
|---|---|
| Kullanımı | Toplantı odası |
| Boyut | Özel Boyut |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |