| Yüzey kaplaması | Toz kaplama/boyamak |
|---|---|
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
| Tasarım stili | Modern/basit/Elegant |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Tip | çıkarılabilir |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Garanti | 2 yıl |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Özellik | Demonte |
|---|---|
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 85mm |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kalınlığı | 85-100 mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Kullanımı | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
|---|---|
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Yüzeyi bitirin | Toz kaplama/boyamak |
| Görev | Bölme/Bölme Alanı |
| Özellik | Katlanabilir |
|---|---|
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Ağırlık | 28-38 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Ağırlık | Hafif |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Ağırlık | 25kg/m2 |