| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Görev | Gizlilik |
| Tarzı | Modern |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Yüzey | MDF kurulu |
| Ağırlık | 28-38 |
| Kalınlığı | 80mm |
| Boyut | Özel Boyut |
| Tarzı | Modern |
|---|---|
| Tasarım | Özel |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Kurulum | Kolayca. |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Ağırlık | 28-38 |
| Kalınlığı | 80mm |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Aksesuarlar | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| yanmaz | - Evet. |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Yangın geciktirici | Min 60-120 Dakika |
| Ses Yalıtımı | STC 42-48 Db |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Özellik | Katlanabilir |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Kullanımı | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Boyut | Özel |
| Renk | Özel |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Kalınlığı | 12 mm |
|---|---|
| Genişliği | 610mm |
| Yüz panosu | 4.5mm kalsiyum silikat kart |
| Asılı Dayanım | 45 kg'ın üzerinde |
| Sertifikalar | CE, ISO, SGS |
| Aksesuarlar | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Malzemeler | Anodize alüminyum ve cam |
| Tasarım Tarzı | Modern, Çağdaş |
| yanmaz | - Evet. |
| Bitir. | Cam veya ahşap kaplama |