| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
|---|---|
| Görev | Bölme/Bölme Alanı |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Özellik | Demonte |
| Türü | çıkarılabilir |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Kalınlığı | 85mm |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Tip | çıkarılabilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Özellik | Demonte |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Özellik | Demonte |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |