| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Garanti | 5 yıl |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Yükseklik | Standart 2.5m, özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
| Garanti | 5 yıl |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Tip | Hareketli |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Maksimum yükseklik | 15m |
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
|---|---|
| Tasarım | Şık/Modern |
| Kurulum | Hareketli |
| Renk | Açık. |
| yanmaz | Hayır |
| Kalınlığı | 80mm |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Ağırlık | 28-38 |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Tasarım | modüler |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| ses yalıtımı | 55dB'ye kadar |