| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Kurulum | Hızlı ve kolay |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tip | çıkarılabilir |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Tip | çıkarılabilir |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Özellik | Demonte |
| Özellik | Demonte |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Kalınlığı | 85mm |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
|---|---|
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Özellik | Demonte |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Garanti | 2 yıl |
| Yüzeyi bitirin | Toz kaplama/boyamak |
|---|---|
| Garanti | 2 yıl |
| Görev | Bölme/Bölme Alanı |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Türü | çıkarılabilir |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |