| Tip | Hareketli |
|---|---|
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Heigt | 2000-6000mm |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Heigt | 2000-6000mm |
|---|---|
| Tip | Hareketli |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
|---|---|
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Tip | Hareketli |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Yanmaz | Evet |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Tasarım Stili | Modern, Çağdaş |
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Türü | Hareketli |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |