| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Ağırlık | 28-38 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Görev | Gizlilik |
| Tarzı | Modern |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Yükseklik | Standart 2.5m, özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
| Garanti | 5 yıl |
| Yüzey | MDF Kurulu |
|---|---|
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın Derecelendirmesi | A sınıfı |
| Operasyon | Manuel |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| ses yalıtımı | 55dB'ye kadar |
| Kalınlığı | 80mm |
|---|---|
| Kullanımı | Toplantı odası |
| Boyut | Özel Boyut |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
|---|---|
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Sertifikalar | ISO, SGS |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Standart | A Seviye Standardı |