| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
|---|---|
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Panel Boyutu | 1200mm x 2400mm |
| Özellik | Katlanabilir |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Türü | çıkarılabilir |
| Özellik | Demonte |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Garanti | 2 yıl |
| Yüzey | Mdf |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Özellik | Akustik |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
|---|---|
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
| Tasarım Stili | Modern, Çağdaş |
| Kullanım | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Ağırlık | 28-38 |
| Kalınlığı | 80mm |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Özellik | Katlanabilir |
|---|---|
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Operasyon | Manuel |
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |