| Paket | Demir Ahşap Kutu |
|---|---|
| Özellikler | Basit Yapı, Kolay Kurulum |
| Yüzey malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Özellik | Demonte |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Özellikler | Basit Yapı, Kolay Kurulum |
|---|---|
| Özellik | Demonte |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Paket | Demir Ahşap Kutu |
| Yüzey malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Kullanımı | Toplantı odası |
| Ağırlık | 28-38 |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Kalınlığı | 80mm |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Kullanımı | Otel, kongre merkezi |
| Kalınlığı | 100 mm |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |