| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Kalınlığı | 85-100 mm |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Operasyon | Kılavuz |
| Boyut | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Kalınlığı | 85mm/100mm |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | özel |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Görev | Gizlilik |
| Kurulum | Kolayca. |
| Tasarım | özel |
| Type | Movable |
|---|---|
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Design | Modular |
| Feature | Foldable |
| Usage | Hotel Or Restaurant Or Others |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Heigt | 2000-6000mm |
| Özellik | Katlanabilir |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Yüzey malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
|---|---|
| Kurulum yöntemi | alçıpan |
| Özellik | Demonte |
| Bakım | Düşük bakım |
| Paket | Demir Ahşap Kutu |
| Yüzey Malzemesi | Alüminyum + Temperli Cam |
|---|---|
| Aksesuarlar | 304 Paslanmaz Çelik |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Tasarım Tarzı | Modern, Çağdaş |