| Performans | İyi işlenebilirlik |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Sertifikalar | ISO, SGS |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Şeffaflık | Şeffaf |
|---|---|
| Kalınlığı | 85mm |
| Malzeme | Cam |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Tasarım | Şık/Modern |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Kurulum | Hareketli |
| Tasarım | Şık/Modern |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Malzeme | Cam |
| Kalınlığı | 85mm |
| yangın direnci | A sınıfı |
|---|---|
| Esneklik | Ayarlanabilir ve Katlanabilir |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Çeşitlilik | Çeşitli Olaylar ve Alanlar için Uygun |
| ses yalıtımı | Harika. |
| Çeşitlilik | Çeşitli Olaylar ve Alanlar için Uygun |
|---|---|
| Esneklik | Ayarlanabilir ve Katlanabilir |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Bakım | Düşük bakım |
| ses yalıtımı | Harika. |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
|---|---|
| Tasarım | Şık/Modern |
| Kurulum | Hareketli |
| Renk | Açık. |
| yanmaz | Hayır |