| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Kalınlığı | 85mm |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
|---|---|
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
|---|---|
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Özellik | Demonte |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Garanti | 2 yıl |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
|---|---|
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Türü | çıkarılabilir |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Malzeme | Alüminyum alaşım çerçevesi |
|---|---|
| Tip | çıkarılabilir |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Özellik | Demonte |
| BOYUT | Özelleştirilmiş Boyut |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Operasyon | Manuel |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |
| ses geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Malzeme | Cam |
| Ağırlık | Hafif |
| yanmaz | Hayır |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |