| Özellik | Demonte |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Kalınlığı | 85mm |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Operasyon | Manuel |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Özellik | Katlanabilir |
| Kullanımı | Restoran Veya Ofis |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
|---|---|
| Görev | Çok amaçlı |
| Özellik | Dayanıklı ve Kullanımı Kolay |
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Görev | Çok amaçlı |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kalite | garantili |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Surface | MDF Board |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Kullanım | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Yangın direnci | A Sınıfı |