| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Malzeme | Alüminyum çerçeve ve ses geçirmez kumaş paneli |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Boyut | Özelleştirilmiş boyut |
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Sızdırmazlık sistemi | Manyetik veya mekanik |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
|---|---|
| Operasyon | Manuel |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
|---|---|
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
| Operasyon | Manuel |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Kalınlığı | 12 mm |
|---|---|
| Genişliği | 610mm |
| Yüz panosu | 4.5mm kalsiyum silikat kart |
| Asılı Dayanım | 45 kg'ın üzerinde |
| Sertifikalar | CE, ISO, SGS |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
|---|---|
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Kurulum | Hareketli |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Renk | Açık. |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Garanti | 5 yıl |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| BOYUT | Özelleştirilmiş Boyut |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |