| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Yangına Dayanıklılık | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Kullanım | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Garanti | 5 yıl |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Özellik | Demonte |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Türü | çıkarılabilir |
| Yangın direnci | A Sınıfı |
|---|---|
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Kullanım | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Operasyon | Manuel |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Kalınlığı | 80mm |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Kalınlığı | 85-100 mm |