| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve hızlı kurulum |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kalınlığı | 85mm |
| Garanti | 2 yıl |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Türü | çıkarılabilir |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Türü | çıkarılabilir |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Yüzey | MDF kurulu |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Renk | özel |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Maksimum yükseklik | 15m |
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
|---|---|
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Ürün Kategorisi | Hareketli Bölme Duvar |
| Görev | Çok amaçlı |