| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Yüzey | MDF |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Kurulum | Hareketli |
| Color | Customized |
|---|---|
| Style | Modern |
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Renk | Özel |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Garanti | 5 yıl |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
|---|---|
| Görev | Çok amaçlı |
| Özellik | Dayanıklı ve Kullanımı Kolay |
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
|---|---|
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Ürün Kategorisi | Hareketli Bölme Duvar |
| Görev | Çok amaçlı |