| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Özellik | Katlanabilir |
|---|---|
| Tip | Hareketli |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Çevre Dostu | Evet |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Tasarım | modüler |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Yangına Dayanıklılık | A sınıfı |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Çevre dostu | Evet |
|---|---|
| yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Özellik | Katlanabilir |
| Tasarım | Modüler |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |